YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Posiedzą do sprawy

1 lipca 2021 20:17:02 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 44-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej oraz 33-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski. Oboje są podejrzani o posiadanie znacznej ilości amfetaminy.

W  miniony poniedziałek policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy weszli na teren posesji zajmowanej przez 44-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, że kobieta może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili woreczek z białą substancją. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 700 porcji dealerskich tego narkotyku. 44-latka zatrzymana została do wyjaśnienia.

Idąc tropem narkotyków, kryminalni zatrzymali również 33-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski, podejrzanego o to, że przekazał bialczance amfetaminę. Policjanci ustalili, że mężczyzna podejrzany jest również o „udzielanie narkotyków” oraz kierowanie autem pomimo orzeczonego zakazu.

30 czerwca Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (11 lipca 2021 14:05:51) stop nie ma co ich żałować , zrobili sobie biznes , autor: jaro
  (5 lipca 2021 18:17:40) czesio Niektórzy pod celą mają lepiej niż na wolności bo odpoczną od używek, wrócą dalej będą robić harmider, kto kogo przycweli? za dragi bądźmy poważni, przycwelić to mogą pedofila w kryminale, tylko daj im drągów bo oni wrócą głodni bardzo głodni i będą chcieli jeść. autor: Szczur
  (5 lipca 2021 07:20:50) jechać z dilerem jeżeli ten typ udzielał to nieletnim to h....j mu w d.... . niech mu dupsztala przepiłują pod celą autor: czesio
  (4 lipca 2021 01:05:29) O matko Twoja matka wie, że ćpiesz. autor: Twoja stara
  (2 lipca 2021 11:28:03) Dostaniesz raka Na ten syf na ulicach wciąż nie brakuję chętnych, trzeba się modlić za nich nic nam więcej nie pozostało !AMEN! podwórka osiedle piwnice kamienice i kaplice. autor: Halyna
  logo male