Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
5.6°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Powalczą o Puchar Tymbarku

12 maja 2022 08:10 | autor: redakcja
W kategorii U12 dziewcząt awans do finału wojewódzkiego wywalczył zespół SP Rzeczyca w składzie: Maria Jowik, Karolina Kieruczenko, Marika Krasuska, Natalia Kośmider, Aleksandra Kowalczyk, Julia Krupska, Dominika Nakaziuk, Milena Sawczuk, Izabela Stefaniuk, Laura Zakarian.

Do wojewódzkiego finału Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku zakwalifikowały się dwa zespoły z miasta i gminy Międzyrzec Podlaski. Impreza odbędzie się pod koniec maja na stadionie przy ulicy Pszennej.

W dniach 5-6 maja na międzyrzeckim stadionie odbyły się powiatowe eliminacje do wojewódzkiego finału Pucharu Tymbarku. W kategorii dziewcząt U12 awans wywalczył zespół ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy, a w kategorii chłopców U8 najlepszy był zespół UKS Dwójka I Międzyrzec Podlaski.

W pozostałych kategoriach triumfowały zespoły z Terespola (chłopcy U12 i chłopcy U10), Leśnej Podlaskiej (dziewczęta U10) i Sławacinka Starego (dziewczęta U8).

Wojewódzki finał Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku odbędzie się w dniach 30-31 maja na stadionie przy ul. Pszennej. W minionym tygodniu burmistrza Zbigniewa Kota odwiedzili przedstawiciele Lubelskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Zbigniew Bartnik i wiceprezes Anatol Obuch. Panowie rozmawiali o kwestiach organizacyjnych dotyczących finału.

REKLAMA

Do wojewódzkiego finału w kategorii U8 awans wywalczył zespół UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski w składzie: Borys Semeniuk, Antek Hryciuk, Kacper Kulig, Antek Bogucki, Szymon Palec, Artiom Oszmian, Nikoś Sanecki, Igor Zacharuk, Kacper Kazimieruk, Adaś Chruściel, Hela Kieruczenko, Natan Podgajny, Alex Podgajny, Olivier Adamczyk, John Leszczyński.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny