YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Powiatowe stypendia sportowe

11 lutego 2020 22:18:37 | autor: redakcja
Zarząd Powiatu Bialskiego przyznał stypendia sportowe na rok 2020. Otrzyma je 21 zawodników, wśród których jest siódemka międzyrzeczan.

Wnioski o przyznanie sportowych stypendiów weryfikowała 6–osobowa komisja, w której znaleźli się reprezentanci Komisji Edukacji Kultury Sportu i Turystyki Rady Powiatu, Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego oraz organizacji pozarządowych. Stypendia przyznano zawodnikom osiągającym „wysokie wyniki” w dyscyplinach objętych systemem sportu młodzieżowego.

Największe wsparcie finansowe otrzyma szachistka Patrycja Waszczuk z MUKS „Gambit” Międzyrzec Podlaski, która przez 5 miesięcy będzie dostawać po 390 zł. W przypadku pływaka Jakuba Jakimiaka z KS „NARWAL” Międzyrzec Podlaski będzie to kwota 200 zł wypłacana w tym samym okresie. Identyczne wsparcie otrzyma Kacper Siedlanowski z KS Taekwondo Międzyrzec Podlaski.

Wśród wyróżnionych sportowców znalazła się także czwórka innych zawodników z Międzyrzeca uprawiających taekwondo olimpijskie. Jakub Wasilewski, Jakub Iłakowicz, Michał Pietruszka i Bartłomiej Tymoszuk przez 5 miesięcy będą otrzymywać kwoty w wysokości 150 zł.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male