YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Powiatowy przegląd wielkanocny w tym roku on-line

17 lutego 2021 11:07:09 | autor: Anna Ostapiuk
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce zapraszają do wzięcia udziału w VII Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych.

VII Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych odbędzie się 21 marca 2021 roku o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej w Sosnówce. Tegoroczna edycja, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, odbędzie się w formie on-line i będzie transmitowana za pośrednictwem:
- profil FB: Radio Biper, Gmina Sosnówka oraz GOK Sosnówka
- Biper TV.

W ramach przeglądu odbędą się konkursy na palmę i pisankę wielkanocną oraz Przegląd Pieśni Wielkopostnej. Szczegółowych informacji udziela dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce – Jolanta Mikulska tel.: (83) 379-30-57, 696-033-448; e-mail: gok_sosnowka@tlen.pl 

Aby wziąć udział w wielkanocnych konkursach należy:

- wykonać pisankę i/lub palmę wielkanocną w jednej z technik: tradycyjna lub współczesna
- dostarczyć pracę wraz z kartą zgłoszeniową do Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce najpóźniej do dnia 15 marca 2021 r. osobiście lub pocztą: GOK w Sosnówce, Sosnówka 65, 21-518 Sosnówka. 
- w konkursie przewidziano kategorie indywidualne i zbiorowe (palma) z rozróźnieniem grup wiekowych: dzieci i młodzież oraz dorośli.

Wyniki konkurs zostaną rozstrzygnięte 21 marca podczas transmisji on-line.

Do Przeglądu Pieśni Wielkopostnych mogą przystąpić soliści, zespoły wokalne, ludowe zespoły śpiewacze, chóry dorosłych oraz dziecięco - młodzieżowe. Uczestnicy winni są przygotować maksymalnie 3 utwory i do dnia 15 marca dostarczyć kartę zgłoszeniową. Przegląd odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym bez udziału publiczności.

Regulaminy, karty zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje dotyczące Przeglądu znajdują się na stronie ⇒ GOK Sosnówka.

______________
GOK Sosnówka

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male