YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Pożyczyła i nie oddała

13 marca 2020 21:38:45 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Kryminalni z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim odzyskali sprzęt przywłaszczony przez 36-latkę z powiatu radzyńskiego.

Pod koniec lutego policjanci z międzyrzeckiego komisariatu przyjęli zawiadomienie o przywłaszczeniu elektrosprzętu. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta podająca się za mieszkankę gminy Komarówka Podlaska wypożyczyła z jego firmy odkurzacz piorący oraz młotowiertarkę. Powierzony jej sprzęt wyceniony został na kwotę 3.5 tys. zł.

Kobieta nie zwróciła urządzeń w wyznaczonym terminie. Pracownicy firmy nie mogli też w żaden sposób skontaktować się z nią. Sprawą zajęli się więc policjanci Wydziału Kryminalnego. Funkcjonariusze ustalili rzeczywiste personalia „nieuczciwej klientki”. Odzyskali też całość przywłaszczonego mienia, które znajdowało się już w jednym z lombardów na terenie powiatu siemiatyckiego.

Sprzęt wrócił do prawowitego właściciela, natomiast 36-latka usłyszała zarzuty. W rozmowie z funkcjonariuszami swoje zachowanie tłumaczyła sytuacją materialną. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (16 marca 2020 06:32:08) Yyy hubert czekamy na fachowy komentarz lokalnego specjalisty od oceny sytuacji na Międzyrzec info... autor: Xxx
    (13 marca 2020 22:08:49) Ja piernicze wszędzie złodzieje i oszuści autor: gość
    logo male