Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
9.3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Problemy na Przedszkolnej

30 stycznia 2024 07:21 | autor: redakcja

Urząd Miasta oraz Komisariat Policji zaapelowały o prawidłowe parkowanie pojazdów na ul. Przedszkolnej!

Z przekazanej informacji wynika, że do międzyrzeckiego komisariatu wpływa coraz więcej zgłoszeń dotyczących tego problemu. Stąd apel o parkowanie pojazdów w tym miejscu zgodnie z obowiązującymi przepisami, w miejscach do tego wyznaczonych.

„Kierowcy, w tym przede wszystkim mieszkańcy osiedla przy ul. Przedszkolnej nagminnie nie stosują się do znaku D-40 „Strefa zamieszkania” parkując pojazdy w miejscach do tego niedozwolonych. Powoduje to m.in. brak możliwości swobodnego wjazdu na teren znajdującego się tam przedszkola. Ponadto ul. Przedszkolna jest jedyną drogą przeciwpożarową umożliwiającą dojazd służbom ratowniczym do pobliskich nieruchomości” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Policja ostrzega, że w przypadku dalszego niestosowania się do obowiązujących przepisów, będzie zmuszona podjąć stanowcze działania w celu zminimalizowania tego typu wykroczeń drogowych.

REKLAMA
REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (8 lutego 2024 20:16)
  Czyż by WIADUKCIE ŻEGNAJ? Sztandarowy program rządu Morawieckiego, za pośrednictwem którego w ciągu kilku lat na inwestycje w gminach wydano ok. 100 mld zł, ma zakończyć żywot. Takie wstępne decyzje zapadły w gabinecie Donalda Tuska - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
  autor: gość

  (8 lutego 2024 05:13)
  W Międzyrzecu panuje mentalność pańszczyźniano - buraczana. Taka prawda. Mieszkam tu od kilku lat i ot taka duża wieś. Do miasta nam daleko.
  autor: gość

  (7 lutego 2024 22:51)
  Problem parkowania w naszym mieście jest i był ciekawy jestem czy „władze" widzą problem kierowców przeważnie z naszymi blachami na ignorowanie pierwszeństwa dla pieszych na pasach tak tak z naszymi numerami bo z tego co widzę to przyjezdni są ok. Dziekuje
  autor: gość

  (5 lutego 2024 14:44)
  Ludzie gdzieś muszą parkować.
  autor: Gość

  (5 lutego 2024 13:03)
  Właśnie, Wiejska to winna być tylko dla traktorów.
  autor: gość

  (5 lutego 2024 10:51)
  Parkowanie
  Może by tak ktoś się zająć autami na wiejskiej 100-150 metrów zablokowana ulica od strony ZSZ
  autor: Mieszkaniec

  (4 lutego 2024 19:20)
  zakaz
  Przecież na ulicy Przedszkolnej nie wolno już parkować od kilku tygodni. Policja ciagle daje tam mandaty, więc dla twojej wiedzy poczytaj sobie co znaczą niebieskie tablice , kwadratowe?
  autor: mieszkaniec

  (4 lutego 2024 13:41)
  Rozmawiam
  Może warto pomyśleć nad poszerzeniem tej ulicy, kosztem placu przedszkola oraz terenu miejskiego..chociażby częściowo, dla zatok..
  autor: JANUS

  (4 lutego 2024 13:35)
  tam powinna być albo jednokierunkowa ulica albo zakaz parkowania. To patologia, że jest mnóstwo miejsc parkingowych na osiedlu czy na stokrotce ale i tak trzeba postawić przy ulicy :/
  autor: mieszkaniec

  (30 stycznia 2024 14:09)
  Pisałem to jak tam zginął człowiek , nic z tego. To nie na ich umysł.
  autor: gość

  (30 stycznia 2024 13:26)
  Może POlicja lepiej niech się przyjrzy oznakowaniu skrzyżowania Targowej z deptakiem. Tylko id*0ta mógł to tak oznakować.
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny