Przedszkolaki sięgną po medale po raz piąty

Aktualności 1 zdjęcie
IV Gminna Olimpiada Przedszkolaka (fot. Międzyrzec Info)

Dzieci z gminy Międzyrzec Podlaski już po raz piąty będą rywalizować podczas Gminnej Olimpiady Przedszkolaka w Rogoźnicy. Warto się tam wybrać i kibicować młodym zawodnikom.

Gminna Olimpiada Przedszkolaka to wydarzenie, które świetnie integruje dzieci z przedszkoli na terenie gminy Międzyrzec Podlaski, dając możliwość wykazania się w różnych konkurencjach z zachowaniem zasady fair play. To zarówno promocja sportu, jak i dobrych wzorców zachowań.

Piąta już dziecięca olimpiada odbędzie się 29 maja o godz. 9:00 na boisku organizatora, czyli Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy.

Dodaj komentarz:
Dodaj swój komentarz:


Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte

Podobne artykuły: