YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Przedszkolaki z „Czwórki” odwiedziły „Azyl”

4 listopada 2016 17:26:55 | autor: Redkacja
21 października dzieci z grupy IV i VI Samorządowego Przedszkola Nr 4 wybrały się na wycieczkę do Schroniska dla psów ,,Azyl" w Białej Podlaskiej. Przedstawiamy nadesłaną relacje z tej wyprawy.

Przedszkolaki z czwórki odwiedziły schronisko dla psów "Azyl" (fot. Przedszkole Nr 4)

Głównym celem wizyty było przekazanie karmy zebranej podczas akcji, do której z wielkim zaangażowaniem włączyły się wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami. Swoim postępowaniem pokazały, że mają dobre serduszka i kochają zwierzęta. Dzięki tej akcji przedszkolaki przekonały się też, że należy nieść pomoc bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Spotkanie z bezdomnymi zwierzętami z pewnością uwrażliwiło dzieci na ich los.

Wszystkie pieski cieszyły się z odwiedzin, a swoją radość okazały machając ogonkami i głośno szczekając. Przedszkolaki dowiedziały się o możliwości przygarnięcia i zaopiekowania się wybranym pieskiem. Wyjazd dostarczył wszystkim szczególnych wrażeń. Specjalne podziękowania składamy naszym Drogim Rodzicom, którzy tak licznie włączyli się do akcji zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt. Bardzo dziękujemy!


Przedszkolaki z czwórki odwiedziły Azyl


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male