YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Przedszkolaki z „Czwórki” odwiedziły „Azyl”

4 listopada 2016 17:26:55 | autor: Redkacja
21 października dzieci z grupy IV i VI Samorządowego Przedszkola Nr 4 wybrały się na wycieczkę do Schroniska dla psów ,,Azyl" w Białej Podlaskiej. Przedstawiamy nadesłaną relacje z tej wyprawy.

Przedszkolaki z czwórki odwiedziły schronisko dla psów "Azyl" (fot. Przedszkole Nr 4)

Głównym celem wizyty było przekazanie karmy zebranej podczas akcji, do której z wielkim zaangażowaniem włączyły się wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami. Swoim postępowaniem pokazały, że mają dobre serduszka i kochają zwierzęta. Dzięki tej akcji przedszkolaki przekonały się też, że należy nieść pomoc bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Spotkanie z bezdomnymi zwierzętami z pewnością uwrażliwiło dzieci na ich los.

Wszystkie pieski cieszyły się z odwiedzin, a swoją radość okazały machając ogonkami i głośno szczekając. Przedszkolaki dowiedziały się o możliwości przygarnięcia i zaopiekowania się wybranym pieskiem. Wyjazd dostarczył wszystkim szczególnych wrażeń. Specjalne podziękowania składamy naszym Drogim Rodzicom, którzy tak licznie włączyli się do akcji zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt. Bardzo dziękujemy!

REKLAMA
reklama


Przedszkolaki z czwórki odwiedziły Azyl


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male