YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Przedszkolaki z wizytą w SOSW

25 października 2016 11:49:01 | autor: Redakcja / ZPO nr 3
Przedszkolaki z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 uczestniczyły w integracyjnym spotkaniu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Poniżej relacja z tego wydarzenia przesłana przez ZPO nr 3.

Zabawy integracyjne przedszkolaków z trójki w SOSW (fot. ZPO nr 3)

Przedszkolaki z grupy V odwiedziły swoich rówieśników w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Wspólnie rozwiązywały ciekawe zagadki o minionej porze roku - lecie oraz obecnej – jesieni, przygotowane przez panie Katarzynę Szmulik i Annę Maciejczuk. Podczas wspólnej zabawy szukały ukrytych w sali przedmiotów, które zabrały na letnią wyprawę. Z radością łapały kolorowe motyle. Segregowały też dary jesieni: kasztany, orzechy, szyszki. Z wielkim zaangażowaniem ozdabiały sukienkę pani Jesieni, rozpoznawały po dotyku jesienne owoce, słuchały różnych odgłosów oraz wykonywały wiele innych ciekawych zadań. Miały okazję otrzymać od pani Jesieni dary w postaci pysznych, słodkich jabłuszek, które ukryte były w zaczarowanej skrzyni.

Wspólne zabawy przedszkolaków dały dzieciom wiele radości i pozwoliły na integrację z dziećmi niepełnosprawnymi. Przyczyniły się także do niesienia pomocy i życzliwości wobec niepełnosprawnych kolegów, pozytywnego nastawienia i postawy tolerancji.


Zabawy integracyjne przedszkolaków z trójki


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male