10.3°C

Przywieźli punkt z Warszawy

28 września 2020 17:14 | autor: mw
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w siatkówkę (fot. Bartosz Jakubowicz)

W spotkaniu inaugurującym nowy sezon rozgrywek siatkarskiej II ligi Metro Warszawa pokonało Trójkę Międzyrzec Podlaski 3:2.

Zespół Marcina Śliwy doskonale rozpoczął to spotkanie, wygrywając pierwszego seta 25:17. Również druga partia toczyła się pod dyktando naszego zespołu, ostatecznie kończąc się rezultatem 25:19. Niestety, w trzecim secie coś się zacięło w grze Trójki. Mimo początkowego prowadzenia gości, to Metro rozstrzygnęło końcówkę na swoją korzyść, wygrywając 25:23.

Gospodarze rządzili na parkiecie również w czwartym secie, który skończył się wynikiem 25:17. W tiebreaku było sporo nerwów i początkowo sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. O końcowym wyniku (15:10) zdecydowała jednak zbyt duża ilość błędów popełnionych przez międzyrzeczan.

W najbliższą sobotę Trójka zagra we własnej hali z Centrum Augustów.

KS Metro Warszawa – UKS Międzyrzecka Trójka 3:2 (17:25, 19:25, 25:23, 25:17, 15:10)
Skład UKS Trójka: Nowacki (C), Sobieszczak, Gołębiowski, Niziński, Gaładyna, Trąbka, Maciej Bielecki (libero) oraz Michał Bielecki (libero), Roszkowski, Jankuniec, Jurkowski, Kryszczuk, Lechowski

1 kolejka – 26 września
Metro Warszawa - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:2 (17:25, 19:25, 25:23, 25:17, 15:10)
Bestios Białystok - Camper Wyszków 3:2 (20:25, 23:25, 25:17, 25:23, 15:11)
MOS Wola Warszawa - SMS PZPS II Spała (18.10.2020)
Legia Warszawa - AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)
Sparta Grodzisk Mazowiecki - Centrum Augustów (przełożony)

liga
    Cieszymy się z punktu. Szkoda że nie wygrali za trzy punkty. Było blisko. Powinni wygrać z Augustowem w sobotę.