Puchar dla "Empatii"
Empatia Team zwyciężyła w VII Turnieju WOŚP w piłce siatkowej, który rozegrano 15 stycznia w hali ZPO nr 3. Sędzią głównym zawodów był Konrad Karwowski. Wpisowe od zawodników trafiło do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wyniki
Kadeci Kasztaniaki Międzyrzec Podlaski – Horyzont Drelów 2:0 (25:17, 25:16)
Progres Biała Podlaska – Empatia Team Międzyrzec Podlaski 0:2 (19:25, 15:25)
Horyzont Drelów – Empatia Team Międzyrzec Podlaski 0:2 (18:25, 13:25)
Kadeci Kasztaniaki Międzyrzec Podlaski – Progres Biała Podlaska 2:0 (25:22, 26:24)
Mecz o 3 miejsce
Progres Biała Podlaska – Horyzont Drelów 2:1 (25:21, 23:25, 15:9)
Mecz o 1 miejsce
Empatia Team Międzyrzec Podlaski – Kadeci Kasztaniaki Międzyrzec Podlaski 2:0 (25:15, 26:24)
Kolejność końcowa
1. Empatia Team Międzyrzec Podlaski
2. Kadeci Kasztaniaki Międzyrzec Podlaski
3. Progres Biała Podlaska
4. Horyzont Drelów
Wyróżnieni zawodnicy
Robert Rumowski (Empatia), Rafał Męczyński (Kadeci), Rafał Celejewski (Progres), Adam Zdunek (Horyzont)
Składy
Empatia Team Międzyrzec Podlaski: Robert Rumowski (kapitan), Maciej Leszczuk, Rafał Ostapowicz, Jacek Malczewski, Łukasz Rozenkiewicz, Marcin Kusznieruk, Łukasz Wasąg
Kadeci Kasztaniaki Międzyrzec Podlaski: Damian Jurkowski, Bartosz Szabaciuk (kapitan), Jakub Borowicz, Igor Kowalski, Michał Korniluk, Rafał Męczyński, Eryk Małachwiejczyk
Progres Biała Podlaska: Jakub Siłka, Grzegorz Wróblewski, Paweł Karpiński, Szymon Boher, Karol Paszkowski, Rafał Celejewski (kapitan), Adam Pawlikowski
Horyzont Drelów: Karol Szykut, Piotr Szmuniewski, Karol Zacharuk (kapitan), Adam Zdunek, Jacek Siejka, Jacek Kieczka, Piotr Kozaczuk, Bartek Wojtysiak, Michał Olesiejuk, Grzegorz Piszcz
Dodaj komentarz:
Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
Najczęściej czytane
3
Tragiczny finał podróży. Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 10:00 na drodze między Zahajkami a Żerocinem. Samochód osobowy zjechał z jezdni, uderzył w drzewo, a następnie stanął w ogniu. Kierowcy nie udało się uratować.
1
Dziki spacer przez Międzyrzec. Odyniec miał własny plan na czwartek
Prawdziwy twardziel pojawił się w czwartek, 4 czerwca, na ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Młody odyniec ważący około 80 kilogramów urządził sobie spacer przez miasto, a później przez kilka godzin skutecznie opierał się próbom uśpienia i wywiezienia do lasu.
Ostatnio komentowane
2
Czy da się pogodzić wielkopowierzchniową produkcję zwierzęcą z interesem społecznym?
Gmina Międzyrzec Podlaski jest gminą typowo rolniczą, choć w ostatnich latach obserwuje się diametralną zmianą charakteru gospodarstw rolnych, w szczególności ukierunkowanych na hodowlę zwierząt. W wielu miejscowościach zanikły drobne przydomowe hodowle, a ich miejsce zajmują wielkokubaturowe budynki inwentarskie mieszczące liczne stada, głównie drobiu. Dla jednych sposób na biznes lub dostosowanie się do wymogów nowoczesnego rolnictwa, dla innych - uciążliwość i obawa o środowisko naturalne. W latach 2010-2026 na terenie gminy Międzyrzec Podlaski powstało 85 ferm drobiu. Jaki jest ich odbiór społeczny i czy podobne inwestycje postrzegane są tylko negatywnie?
Podobne artykuły:
10
30. Finał WOŚP: Kolacja i spacer ze starostą Mariuszem Filipiukiem
W ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować kolację dla czterech osób w towarzystwie Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka. Dodatkową atrakcją będzie spacer po gospodarstwie, w którym hodowane są alpaki, daniele i muflony. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie pacjentów okulistyki dziecięcej.
4
52
Rekordowy Międzyrzec
Podczas aukcji, którą zorganizowano w kinie Sława z okazji XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzyskano 16 650 złotych, ustanawiając nowy rekord. Pieniądze na WOŚP zbierano nie tylko podczas ulicznej kwesty i aukcji. Nie żałowali ich także uczestnicy szkolnych imprez i sportowych turniejów.
1
18
Juniorzy z Pucharem Burmistrza
Juniorzy UKS Międzyrzecka Trójka MIKA LO Sikorski zajęli pierwsze miejsce w siatkarskim Turnieju WOŚP, który rozegrano w hali Zespołu Placówek Oświatowych nr 3. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Karol Zaniewicz (kapitan), Bartosz Roszkowski, Łukasz Strep, Marcin Kusznieruk, Karol Bogucki, Michał Kot, Dominik Grzyb, Remigiusz Puszkarski. MVP turnieju wybrano Dominika Suleja z Kangura Okrzeja.