YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Puchar zdobyły Orlęta

13 maja 2021 22:27:24 | autor: redakcja
Piłkarzom Huraganu Międzyrzec nie udało się sprawić niespodzianki w finale Pucharu Polski BOZPN. Nasz zespół przegrał z Orlętami Radzyń Podlaski 0:3. Na pocieszenie były jednak pamiątkowe medale, a Rafał Korgol otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu.

Finał Pucharu Polski BOZPN - MOSiR Huragan vs Orlęta Spomlek 3:0 (fot. www.fotomj.pl)

Bialskopodlaski finał Pucharu Polski rozegrano 12 maja na stadionie przy ul. Pszennej. Osłabiony kontuzjami kluczowych zawodników zespół Damiana Panka musiał uznać wyższość III-ligowych rywali.

Orlęta awansowały do półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski LZPN i otrzymały za to nagrodę pieniężną ufundowaną przez zarząd LZPN w kwocie 1500 zł. Huragan za dotarcie do finału rozgrywek na szczeblu bialskopodlaskim dostał 1000 zł.

Najlepszymi zawodnikami meczu uznano Rafała Korgola z Huraganu oraz Damiana Kołtunowicza z Orląt. Obaj zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Do tego były jeszcze puchary, medale i dyplomy, którymi obdarowano oba zespoły. Nagrody wręczali Witold Wójtowicz i Stanisław Lesiuk, członkowie zarządu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Orlęta Radzyń Podlaski 0:3 (0:0)
Bramki: Damian Kołtunowicz 47, Karol Kalita 72 i 86

Huragan: Czarnecki, Czumer, Kania, Mirończuk, A. Olszewski (67’ Panasiuk), H. Łukanowski, Korgol (82’ Kozaczyński), Sz. Łukanowski (69’ Weręgowski), Siwek, Radziszewski (78’ E. Olszewski), Grochowski (80’ Góralski)

Orlęta: Nowacki, Rojek, Idzikowski, Siudaj, Kołtunowicz, Welman, Kuźma, Fiedeń, Nowosadko, Kleber, Wiatrak oraz Chaliadka, Myszka, Maj, Kalita, Rycaj, Filipowicz, Kamiński


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (14 maja 2021 21:13:45) . Cóż... może wyników? autor: Pan kleks
  (14 maja 2021 12:28:49) Nie zgadzam się z przedmówcą. Huragan ma wszystko, aby uzyskać awans. Prezes, zarząd, wsparcie finansowe z miasta, sponsorów,piłkarzy,zaplecze w postaci juniorów, od wychowanków aż się roi w pierwszej drużynie i na ławce. Czego chcieć więcej. autor: Gość
  (14 maja 2021 12:01:28) . Nie chce być złośliwy, ale na wiosnę huragan przegrywa prawie wszystko co da się przegrać, jesień fantastyczna, a wiosna to dno i trzy metry mułu. Taka taktyka, żeby nie walczyć o awans czy o co tu chodzi? autor: Pan kleks
  (14 maja 2021 11:45:49) mała pomyłka podpis pod zdjęciem ,- powinno by.c odwrotnie nie 3:0 a 0:3 autor: as
  logo male