YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Radosna Niepodległa

5 lutego 2018 15:24:41 | autor: Redakcja
25 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej im. Karola Krysińskiego w Rudnikach odbył się Noworoczny Bal Kostiumowy pod hasłem “Radosna Niepodległa”.

"Radosna Niepodległa” – Bal kostiumowy w Rudnikach (fot. UG Międzyrzec Podlaski)

Bal karnawałowy został zorganizowany przy współpracy szkoły, gminnej biblioteki oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Organizatorzy podzielili go na dwie części. W pierwszej części przeprowadzone zostały zabawy i animacje dla dzieci z oddziałów przedszkolnych m.in. zabawy z bańkami i balonami.

Druga część, której tematem przewodnim było 100-lecie niepodległości Polski, skierowana była do uczniów klas I – VII. Dzieci chętnie brały udział w patriotycznych konkurencjach, ucząc się przy tym nowych kroków tanecznych. Uczestnicy balu wspólnie zatańczyli taniec „Chocolate”.

Odbył się również konkurs na „Najpiękniejszy kostium” w dwóch kategoriach wiekowych.  W klasach I-III konkurs na najpiękniejszy kostium wygrała Małgorzata Mościcka z kl. III, a w kategorii klas IV-VII Jakub Daniluk z klasa IVb.

Nagrody wręczyła dyrektor szkoły Monika Swórska oraz wójt Krzysztof Adamowicz, który obijał patronat honorowy nad wydarzeniem.

Organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim pomysłowych przebrań oraz dziękują za wspólną zabawę.


 


Radosna Niepodległa – Bal w Rudnikach


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male