YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Recydywista w drogerii

25 listopada 2020 10:24:14 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego ukradł perfumy i schował je w bieliźnie. Nie udało mu się jednak opuścić sklepu ze skradzionym towarem.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w drogerii na terenie Międzyrzeca. Dyżurnego komisariatu powiadomiono o ujęciu na gorącym uczynku sprawcy kradzieży. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Amatorem cudzego mienia okazał się 45-letni międzyrzeczanin.

Mężczyzna usiłował wynieść ze sklepu opakowania z perfumami znanej marki o wartości blisko 700 złotych. Ukrył je w bieliźnie. W chwili zdarzenia 45-latek był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2,3 promila alkoholu w jego organizmie.

- Mężczyzna usłyszał już zarzut. Odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności ze podobne przestępstwo. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę – poinformowała komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male