15.0°C

Remis na pożegnanie

14 czerwca 2021 14:00 | autor: redakcja

W przedostatniej kolejce rozgrywek grupy mistrzowskiej IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec zremisował ze Świdniczanką Świdnik 1:1.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla naszego zespołu. Już w 10 minucie z boiska wyleciał bramkarz gości za faul na naszym napastniku, a 4 minuty później Oskar Siwek strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Huragan na prowadzenie.

Pomimo gry w przewadze Huragan nie zdołał zdominować rywala, gra była wyrównana, a ambitna postawa gości została nagrodzona w 74 minucie, gdy Sebastian Plesz celnie uderzył piłkę z odległości około 16 metrów, tuż pod poprzeczkę.

W ostatniej kolejce sezonu zespół Damiana Panka zmierzy się na wyjeździe z Granitem Bychawa.

Huragan Miedzyrzec – Świdniczanka Świdnik 1:1 (1:0)
Bramki: Oskar Siwek 14 - Sebastian Plesz 74
Huragan: Czarnecki - Panasiuk, Grochowski, A. Olszewski, Czumer, Kania (69 Komar), Korolczuk, Weręgowski, Radziszewski, Sz. Łukanowski, Siwek (89 E. Olszewski)

11 kolejka (12-13 czerwca)
Huragan Międzyrzec Podlaski - Świdniczanka Świdnik Mały 1:1
Włodawianka Włodawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:7
Lutnia Piszczac - Victoria Żmudź 0:3
Powiślak Końskowola - Granit Bychawa 2:1