YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Rockowy Wieczorek w Parku Potockich

6 lipca 2021 17:49:18 | autor: redakcja
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w sobotę, 10 lipca do Parku Potockich na koncert lubelskiej formacji Wieczorek Bend.

Wieczorek Bend to zespół, który powstał w styczniu 2018 roku dzięki inicjatywie Marka Wieczorka – kompozytora, wokalisty i autora tekstów. Na koncie ma ponad 50 koncertów i uczestnictwo w wielu programach telewizyjnych.

W 2019 roku zespół zadebiutował płytą „Niczyj ja jestem”, a w minionym roku wydał koncertowy album „Teraz i tu”. Obecnie pracuje nad swoją trzecią płytą „Nie bój się”.

„Wieczorek Bend” obecnie tworzą nauczyciele z Lubelskiej Szkoły Rocka oraz muzycy grający na co dzień w zespołach Wanda i Banda, Machina czy Mów mi Janek. W Międzyrzecu wystąpią: Marcin Fidecki - instrumenty klawiszowe, Filip Leszczyński - perkusja, Marcin Sokołowski - gitara basowa, Marcin Gałkowski - gitara solowa, Piotr Podlodowski - gitara prowadząca i Marek Wieczorek – wokal.

Czego możemy się spodziewać się w Parku Potockich? „Rockowych piosenek w aranżacjach stylizowanych na lata 80 i 90 poprzedniego wieku” - zapowiada lider zespołu. I obiecuje klimat nawiązujący do takich zespołów jak Chłopcy z Placu Broni, Rezerwat, Roxa, Radio 24, Universe, ToTo, Bon Jovi, Cock Robin czy Fleetwood Mac.

Tematem przewodnim piosenek, które pisze Marek Wieczorek jest miłość oraz relacje miedzy kobietą i mężczyzną.

Koncert rozpocznie się o godz. 19. Wstęp wolny.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male