YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Rodzice do zadań specjalnych

6 marca 2020 21:19:46 | autor: Anna Ostapiuk/Samorządowe Przedszkole w Drelowie
Rodzice przedszkolaków z Drelowa dla swoich dzieci są w stanie pokonać największą tremę, a uśmiech zadowolonego malucha dodatkowo dodaje scenicznych skrzydeł.

"Spotkanie ze śniegowym Panem Bałwanem" w wykonaniu rodziców dzieci uczęszczających do Samorządowego Przedszkola w Drelowie (fot. SP w Drelowie)

W Gminnym Centrum Kultury w Drelowie w dniu 2 marca odbyło się niezwykłe przedstawienie. Rodzice przedszkolaków uczęszczających do miejscowego Samorządowego Przedszkola zamienili się rolami ze swoimi dziećmi i tym razem to oni wystąpili na scenie w wesołych kostiumach, recytując wierszyki i śpiewając piosenki swoim pociechom. W bajkowych, zwierzęcych postaciach widzowie rozpoznali swoje mamy, tatusiów i wychowawcę grupy Wiewiórek, którym dzielnie towarzyszyli występujący gościnnie rodzice dzieci z poprzednich roczników. Zaprezentowany tego dnia spektakl nosił tytuł „Spotkanie ze śniegowym Panem Bałwanem”, a nad jego realizacją oraz przygotowaniami czuwała Joanna Kozaczuk, wychowawca drelowskich 3/4-latków. Na widowni zasiadły dzieci z pozostałych grup wraz z wychowawcami oraz zaproszeni goście. Rodzice w roli aktorów spisali się doskonale, a ich trud został nagrodzony gromkimi brawami. Mali widzowie byli zachwyceni grą swoich rodziców oraz pięknymi, uszytymi specjalnie na tę okazję kostiumami. Dodatkową atrakcją był słodki muffinkowy poczęstunek i wspólny rodzinny taniec.

Źródło: Samorządowe Przedszkole w Drelowie


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male