YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Rodzinna zabawa w Misiach

20 czerwca 2013 17:08:55 | autor: Red.
Niezwykle udany był tegoroczny Festyn Rodzinny zorganizowany w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach.

Uczestnikom zabawy dopisała pogoda. Nie zawiedli goście: wójt Mirosław Kapłan, ks. proboszcz Józef Brzozowski, radni i sołtysi. Na scenie wystąpił Zespół Ludowy „Echo” z Przychód oraz grupa artystyczna „Bez kurtyny” ze spektaklem „Smerfy”, który zajął I miejsce w Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych. Dla najmłodszych atrakcją były dmuchane zjeżdżalnie, kule na wodzie, suchy basen z piłeczkami oraz przejazdy bryczką.

Z zaproszenia na festyn skorzystali motocykliści z Panther Group, policjanci i strażacy z OSP Stołpno i OSP Zawadki, którzy demonstrowali swój sprzęt.

Organizatorzy wraz z rodzicami częstowali pyszną kiełbasą z grilla, oranżadą i lodami. Do śpiewania i tańca zachęcali didżeje. Ks. proboszcz Brzozowski prowadził konkursy wiedzy i sprawnościowe. Wszystko to złożyło się na bardzo udana imprezę.

Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w organizacje festynu: rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz życzliwym sponsorom.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male