YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Rowerzysta zginął na obwodnicy

9 grudnia 2017 19:29:36 | autor: redakcja
W sobotę 9 grudnia po godz. 17 na międzyrzeckiej obwodnicy (przy wylocie z ulicy Brzeskiej) doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął 83-letni rowerzysta potrącony przez samochód osobowy.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na A2 przy ul. Brzeskiej (fot. miedzyrzec.info)

W wypadku zginął 83-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Z nieoficjalnych informacji przekazanych nam przez strażaków i policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że rowerzystę potrącił osobowy mercedes na radzyńskich numerach rejestracyjnych, gdy zjeżdał on z obwodnicy w ulicę Brzeską. Wiemy także, że rowerzysta miał na sobie kamizelkę odblaskową, a kierowca mercedesa był trzeźwy.

Wypadek całkowicie zablokował wyjazd z ulicy Brzeskiej na drogę krajową nr 2. Policjanci zorganizowali objazd przez Wysokie.

W poniedziałek 11 grudnia policja poinformowała, że mercedesem kierował 56-latek z Radzynia Podlaskiego. Potrącił on jadącego z przeciwnego kierunku i skręcającego w lewo 83-letniego rowerzystę z Międzyrzeca Podlaskiego. W wyniku poniesionych obrażeń rowerzysta zmarł na miejscu. Policjanci z międzyrzeckiego komisariatu wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 


Śmiertelne potrącenie rowerzysty na A2


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (11 grudnia 2017 10:17:04) kontakt Rodzinę ofiary wypadku proszę o kontakt: elzbieta.wawerko@onet.pl autor: EW
    logo male