YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Rozegrali turniej na drelowskiej plaży

14 września 2020 18:12:38 | autor: Anna Ostapiuk
W drelowskich plażowych rozgrywkach rywalizowało 11 drużyn siatkarzy. Rozegrane tego dnia mecze wyłoniły trzy pucharowe pary i najlepszego zawodnika turnieju. Lokalny turniej spotkał się z zainteresowaniem siatkarzy spoza regionu - zawodnicy przybyli również z Warszawy i Łodzi.

Turniej siatkówki plażowej w Drelowie (fot. GCK w Drelowie)

W Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbył się 13 września br. na piaszczystym boisku usypanym przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie, rywalizowało 11 drużyn siatkarzy z Drelowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Łodzi, Warszawy, Siedlec, Białej Podlaskiej, Łukowa i Parczewa. Partnerem wydarzenia był UKS Trójka Międzyrzec Podlaski. 

W trakcie rozegranych tego dnia 20 meczów wyłoniono najlepszego zawodnika turnieju, którym okazał się Damian Jurkowski.
Zwycięzca w parze z Sebastianem Hryciukiem stanął również na najwyższym podium jako zdobywcy złotego medalu w rozgrywkach drużynowych. Srebro wywalczyli Jacek Malczewski i Michał Bielecki, brąz - Grzegorz Izdebski i Paweł Fiutka.


fot. GCK w Drelowie

- Turniej upłynął nam w bardzo miłej atmosferze. Zaliczam go do imprez udanych pod względem frekwencji, poziomu i pogody. Poziom był naprawdę wysoki, zawodnicy podeszli do gry z dużym zaangażowaniem, co wpłynęło na dobre widowisko sportowe. Obyło się również bez żadnych kontuzji - podkreśla organizator wydarzenia, dyrektor GCK w Drelowie Michał Olesiejuk. W turnieju, ku zaskoczeniu samego pomysłodawcy, wzięli udział siatkarze z oddalonych miast, takich jak Łódź czy Warszawa. Jak wyjaśnia, stało się to za sprawą plakatu, który umieszczony na lokalnych stronach internetowych zaczął żyć własnym życiem i trafił m.in. na siatkarski portal Napiachu.pl. - Zawodnicy dziękowali nam za organizację i wyrazili chęć przyjazdu w przyszłym roku. To dla mnie najlepsza rekomendacja! Lepszej recenzji wydarzenia być nie może, a to dla nas motywacja, by za rok działać dalej i tego typu przedsięwzięcia organizować - zdradza plany na przyszłość dyrektor Olesiejuk.

Wydarzenie sponsorowali: Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim, Firma Pesan z Zahajek, Centrum Medyczne Empatia z Międzyrzeca Podlaskiego i Pizzeria DreLove z Drelowa.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male