YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Rusza remont pływalni

25 października 2017 17:16:12 | autor: redakcja / MOSiR
To już ostatnie dni na skorzystanie z basenu. 30 października zostanie on zamknięty w związku z rozpoczynającą się modernizacją.

Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont pływalni i jej zaplecza. Inwestycja zakłada między innymi remont niecki basenowej, wymianę płytek i podwieszanego sufitu. Odnowione zostanie całe zaplecze oraz sanitariaty. Po zakończeniu prac obiekt będzie zapewniał swobodne korzystanie osobom niepełnosprawnym, a dotychczasowe szafki „kluczykowe” zastąpią zamykane elektronicznym zegarkiem.

Koszt inwestycji to blisko 842 tys. zł, z czego 342 tys. to dotacja, którą miasto otrzymało z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej.

Remont zakończy się w pierwszym kwartale 2018 roku.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (23 listopada 2017 00:44:38) Basen-naliczanie opłat Mam nadzieję, że w końcu zniknie chyba nieznany nigdzie indziej system naliczania opłat, gdzie po 45 minutach trzeba opuścić basen. Czy takie rozwiązanie istnieje jeszcze gdzieś w cywilizowanym świecie? autor: KJ
    (28 października 2017 18:56:30) Basen To może ryby wpuśćie,bo tą żwirownię zarybiają a ryb jak nie byłobtak nie ma autor: Robal
    logo male