Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
13.5°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Sąsiedzka giełda projektów kulturalnych

24 maja 2023 19:08 | autor: Anna Ostapiuk

Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokim zaprasza do składania własnych pomysłów na działania kulturalne w ramach konkursu "Sąsiedzka Giełda Projektów Kulturalnych".

Sąsiedzka Giełda Projektów Kulturalnych to konkurs na oddolne inicjatywy kulturalne mieszkańców gminy Międzyrzec Podlaski, realizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Edycja 2023 ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest zaangażowanie i aktywizacja lokalnej społeczności do uczestnictwa w działaniach kulturalnych Gminnego Ośrodka Kultury, tworzenie, upowszechnianie i ochrona kultury wspólnie z mieszkańcami gminy, a także integracja mieszkańców. Efektem konkursu będzie wyłonienie, dofinansowanie oraz realizacja od 3 do 7 wybranych inicjatyw społecznych.

Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna lub grupa inicjatywna trzech osób. Organizatorzy dopuszczają możliwość uczestnictwa w grupie inicjatywnej osób niepełnoletnich, które ukończyły 15 lat (za zgodą rodzica/ opiekuna prawnego).

FORMULARZ na stronie GOK - KONKURS

W ramach konkursu przewidziano budżet na łączną kwotę 30.000 zł. Termin naboru wniosków na inicjatywy oddolne upływa 20 czerwca, a nagrodzone pomysły zostaną zrealizowane w terminie od 1 sierpnia do 31 października 2023 r.

GOK zaprasza na spotkanie organizacyjne, w którym weźmie udział animator wyznaczony z ramienia Narodowego Centrum Kultury. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godz. 17:00 w świetlicy w Wysokim.REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny