YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Seria weekendowych wypadków

29 października 2018 16:54:59 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
W trakcie minionego weekendu na drogach powiatu doszło do trzech wypadków drogowych. Jedna osoba zginęła, a trzy trafiły do szpitala.

W miniony piątek (26 października) po godz. 19 w Łukowisku kierujący samochodem ciężarowym marki Citroen potrącił pieszego, który stał z rowerem na środku pasa ruchu i prawdopodobnie nie posiadał elementów odblaskowych. W wyniku zdarzenia 70-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do zbadania stanu trzeźwości.

W niedzielę (28 października) po godz. 17 w miejscowości Manie kierująca samochodem marki Toyota potrąciła dwie osoby piesze poruszające się prawidłową stroną drogi. Za kierownicą siedziała 35-letnia mieszkanka gminy Międzyrzec. Poszkodowane zostały: 67-letnia kobieta oraz 13-latka, również mieszkanki gminy Międzyrzec. Pogotowie zabrało je do szpitala. Według policji do zdarzenia doszło prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego manewru wymijania. Osoby uczestniczące w wypadku były trzeźwe.

W niedzielę doszło również do tragicznego wypadku w miejscowości Piszczac Kolonia. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen 53-letni mieszkaniec gminy Piszczac potrącił leżącego na pasie ruchu mężczyznę, mieszkańca tej samej gminy. W wyniku zdarzenia 57-latek poniósł śmierć na miejscu. W chwili zdarzenia kierujący samochodem był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Do zdarzenia doszło podczas opadów deszczu.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male