YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Sfotografuj pracę na roli - wygraj atrakcyjną nagrodę pieniężną

22 lipca 2020 15:45:43 | autor: Anna Ostapiuk
Międzyrzecki GOK zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Bliżej pracy rolnika - tradycja obok nowoczesności", którego głównym celem jest ukazanie wartości pracy na polskiej wsi.

Konkurs fotograficzny "Bliżej pracy rolnika - tradycja obok nowoczesności", zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, skierowany jest do pasjonatów polskiej wsi, darów uprawianej ziemi, zwierząt gospodarskich i siły ludzkich rąk, ale też amatorów nowoczesnych technologii stosowanych w rolnictwie. Celem zmagań konkursowych jest rozbudzenie zainteresowania rolnictwem własnego regionu oraz promowanie rolnictwa jako jednego z głównych kierunków działalności mieszkańców wiejskiej gminy Międzyrzec Podlaski. Dodatkowo organizatorzy zachęcają do zwrócenia szczególnej uwagi na walory przyrodnicze Ziemi Międzyrzeckiej oraz konieczność ich ochrony.

Tematem konkursu jest uwiecznienie obrazu codziennej pracy w kadrach fotografii. Aby wziąć udział w rywalizacji o główną nagrodę należy wykonać jedno zdjęcie przedstawiające własną osobę, bliskich, sąsiadów lub przyjaciół przy pracy na roli w taki sposób, w jaki widuje się ich na co dzień. Praca powinna ukazać wartość pracy na polskiej wsi, radość, smutek lub zmęczenie w formie, której jeszcze nie było.

Fotografia musi zostać wykonana i przesłana do Organizatora według kryteriów:
- rozdzielczość minimum 8 Mpix (megapikseli)
- metryczka zdjęcia winna zawierać informacje o uczestniku konkursu oraz opis - kto jest na zdjęciu, co dzieje się na zdjęciu,  jaka to miejscowość, jakie prace są wykonywane na zdjęciu, jaka uprawa / hodowla znajduje się na zdjęciu, itp. ⇒ METRYCZKA
- termin dostarczenia fotografii - w dniach 20.07.2020 r. – 15.08.2020 r. osobiście na bezpiecznym od wirusów nośniku danych, na adres mailowy gok@miedzyrzecgmina.pl lub za pośrednictwem dysku internetowego.

Komisja konkursowa wybierze 3 najlepsze zdjęcia, za które przyzna nagrody pieniężne: I miejsce 300 zł, II miejsce 200 zł, III miejsce 100 zł. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 sierpnia na stronie internetowej Organizatora ⇒ GOK Międzyrzec Podlaski

Z fotografii laureatów oraz 17 kolejnych najlepszych zdjęć uczestników zostanie przygotowana plenerowa wystawa pokonkursowa, której wernisaż zaplanowano na 30.08.2020 r. 

Szczegółowy Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Organizatora ⇒ REGULAMIN


____________________________

Źródło: GOK Międzyrzec Podlaski

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male