7.6°C

Siatkarze grają o awans

2 marca 2017 19:43 | autor: redakcja

W siatkarskiej II lidze rozgrywki wkroczyły w fazę play-off. Rywalem Huraganu Międzyrzec w bardzo ważnym dwumeczu jest Energa Ostrołęka. Pierwsze spotkanie już w sobotę, 4 marca, w Międzyrzecu Podlaskim.

W rundzie zasadniczej zespól Marcina Śliwy na włanym parkiecie potrzebował tie-breaku, aby kokonać rywali z Ostrołęki 3:2 (25:22, 25:17, 24:26, 19:25, 15:12). Energa zrewanżowała się u siebie, pokonując Huragan 3:1 (18:25, 25:14, 25:23, 25:23).

Energa rundę zasadniczą zakończyła na fotelu wicelidera, z dorobkiem 50 punktów. Huragan był siódmy, na koncie 36 punktów.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę (4 marca), w hali ZPO nr 3 przy ulicy Leśnej. Początek o godz. 19. Rewanż 11 marca w Ostrołęce.

(4 marca 2017 23:52)
    Łatwo nie było, nie jest i nie będzie! Dopóki piłka w grze - wszystko możliwe! Pozdrowienia dla niewiernych po porażce a dumnych po zwycięstwie! Tak trzymać Panowie!
    autor: JA!

(4 marca 2017 20:37)
    Trzeb ajeszcze raz wygrać lub złoty set
    3:0 ale jeszcze trzeba wygrać 11.03. w Ostrołęce w dowolnym rozmiarze. W razie dowolnej przegranej w Ostrołęce zadecydyje "złoty set" tamże rozegrany do 15. Łatwo nie będzie.
    autor: Kibic

(3 marca 2017 22:53)
    Mogą jeszcze nawet awansować do 1 ligi.
    Trzeba tylko wygrać 2 rundy play-off (1 runda dwumecz 4 i 11 marca i ewentualny złoty set, 2 runda do 2 wygranych 25.03 i 1-2.04)) a następnie wygrać turniej półfinałowy (21-23.04) a w finałowym (4-7.05) być w finale. Wiem, wiem nierealne. Na razie teoretycznie możliwe. Dopóki piłka w grze...
    autor: Nawca