Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
12.1°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Siła jest kobietą - zaproszenie

3 marca 2020 19:43 | autor: Anna Ostapiuk

Na VII Forum Kobiet zaprasza gmina Międzyrzec Podlaski. Tegoroczna uroczystość pod hasłem „Siła jest Kobietą” odbędzie się 8 marca (niedziela) o godz. 16:00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy.

Tradycyjnie najważniejszym punktem programu będzie rozstrzygnięcie konkursu „Kobieta Aktywna”, do którego kandydatki z terenu gminy zgłaszano w trzech kategoriach: kobieta kultury, kobieta – przedsiębiorca i kobieta – społecznik. Uczestnikom uroczystości czas umilą występy artystyczne przygotowane przez dzieci i dorosłych, a dodatkową atrakcją będzie loteria z nagrodami. Podczas towarzyszącego imprezie kiermaszu rękodzieła pojawi się okazja nabycia przedmiotów codziennego użytku, jak i ozdób na zbliżającą się Wielkanoc, natomiast feerią zapachów i nowinkami z branży urodowej z pewnością skuszą stoiska firm kosmetycznych. Pracownicy służby zdrowia zapewnią możliwość bezpłatnego zbadania ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Do wzięcia udziału w Forum organizatorzy zapraszają również dzieci, dla których przewidziano gry i zabawy animacyjne prowadzone przez animatorki Gminnego Ośrodka Kultury.

W trakcie uroczystości odbędzie się zbiórka pieniężna pod hasłem „Obudźmy Magdę” na rzecz Magdaleny Siłuszyk, mieszkanki gminy, która w wyniku komplikacji porodowych ponad pół roku temu zapadła w śpiączkę.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny