Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
0.2°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Skradzione w Białej, odnalezione w Międzyrzecu

22 listopada 2022 14:08 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska

Przed Sądem Rodzinnym odpowiedzą dwaj 16-letni mieszkańcy powiatu bialskiego. Są podejrzani o kradzież rowerów spod jednej z bialskich szkół. Skradzione jednoślady trafiały do garażu na terenie Międzyrzeca Podlaskiego.

Kradzieże miały miejsce pod koniec października oraz w połowie listopada pod jedną z bialskich szkół. Sprawcy skradli łącznie cztery rowery pozostawione w stojaku bez zabezpieczenia. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z bialskiej komendy.

Funkcjonariusze ustalili, że udział w zdarzeniu mają dwaj 16-latkowie. Szybko też potwierdzili swoje przypuszczenia. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, że dwa ze skradzionych rowerów zostały przekazane przez jednego z 16-latków znajomemu mieszkającemu na terenie Międzyrzeca Podlaskiego.

Obydwa jednoślady zostały odzyskane przez mundurowych. Dodatkowo w garażu wykorzystywanym przez młodego międzyrzeczanina, w którym je znaleziono, funkcjonariusze znaleźli jeszcze jeden rower marki Fischer. Obecnie ustalają czy on również został skradziony.

REKLAMA

W miejscu zamieszkania kolejnego 16-latka podejrzanego o kradzież policjanci zabezpieczyli kolejny ze skradzionych rowerów.

Funkcjonariusze ustalili też personalia trzeciego młodzieńca podejrzanego o udział w sprawie, a także odzyskali ostatni jednoślad, który trafił już do pasera.

- Ustalamy wszystkie okoliczności sprawy oraz udział w niej kolejnych osób. O losie nieletnich „amatorów cudzego mienia” zdecyduje Sąd Rodzinny. Przy tej okazji przypominamy również o właściwym zabezpieczaniu własnego dobytku. Pamiętajmy, że bez żadnego zabezpieczenia staje się on łatwym łupem sprawców – stwierdza komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny