YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Słodki Turniej Szachowy

14 czerwca 2016 15:35:57 | autor: redakcja
Piątego czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Międzyszkolny Uczniowski Klub Szachowy zorganizował turniej. Tradycyjnie współorganizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II, w której odbyła się impreza. Turniej sponsorował producent "słodkości" - Dr Gerard.

Słodki Turniej Szachowy z dr Gerardem z okazji Dnia Dziecka (fot. arch. MUKS Gambit)

W szachowej imprezie uczestniczyło ok. 80 osób, w tym 46 zawodników i zawodniczek w wieku 5-19 lat z województw mazowieckiego i lubelskiego.

Wśród uczniów klas I zwyciężył sześciolatek z Łukowa - Szymon Suska, a wśród dziewczynek - mieszkanka Wesołej Marcelina Łaszczuk. W klasach drugich triumfowali: Adrianna Staniewicz z Wasilkowa i Filip Sienkiewicz z Konstantynowa. Najlepszymi trzecioklasistami okazali się Aleksandra Żurawicka z Węgrowa i Jerzy Rzeńca z Międzyrzeca Podlaskiego. W klasyfikacji uczniów klas IV-VI zwyciężyli Zofia Łaszczuk i Jakub Żurawicki. Najlepszą szachistką z gimnazjum została Zuzanna Łaszczuk, natomiast wśród młodzieży uczęszczającej do liceów zwyciężył radzynianin Bartłomiej Goławski.

Zwycięzcy klasyfikacji otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy turnieju pamiątkowe dyplomy i słodycze z firmy Dr Gerard.

Wyniki turnieju dostępne są na stronie: www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_3529/

REKLAMA
reklama


Słodki Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male