YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Soundscape Orchestra - kolejny koncert w sieci

10 marca 2021 11:31:24 | autor: Justyna Madan
Arto Ovo Centrum Praktyk Artystycznych przyzwyczaiło nas już, że co chwilę proponuje świetne koncert online. Niedawno okazją do takiego wydarzenia były Walentynki, a już w tę niedzielę, o godzinie 18:00 zagra dla nas Soundscape Orchestra z bardzo ciekawym repertuarem. Będzie się działo!

- Koncert Soundscape Orchestra to, jak mówią muzycy, wiosenna, spontaniczna akcja. Projekt tworzą muzycy z różnych miast i szkół muzycznych, m.in z Siedlec i Warszawy. Zaprezentują przeboje muzyki rozrywkowej od lat 20-tych i swingu po współczesny jazz. Widzowie usłyszą niemal całą orkiestrę: instrumenty smyczkowe, dęte, klawiszowe, perkusyjne - opowiada Anna Jakubiuk.

Autorem aranżacji jest  Michał Zieliński i to on będzie czuwał nad realizacją koncertu. Za transmisję na żywo w internecie odpowiada, już tradycyjnie, Paweł Radzikowski ze Stream Media.

Podczas koncertu wystąpią: Olga Jagieło i Marcel Wójcik - wokal, Julia Olesiejuk - fortepian, Adam Chomiuk - gitara basowa/kontrabas, Łukasz Dymowski - perkusja, Sebastian Worek - saksofon, Paulina Tymińska, Adrianna Korycińska - klarnet, Kinga Sowa - puzon, skrzypce, Klara Petruk - skrzypce, Magdalena Jabłkowska - wiolonczela, Robert Możdżonek - akordeon.

Usłyszymy aranżacje utworów Szpilmana, Zauchy, Fogga, a nawet Bajmu, Jopek czy Kayah. Takiego wydarzenia po prostu nie można przegapić. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 marca o godz. 18.00. Transmisję można będzie obejrzeć na YouTube, na kanale Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male