YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Sportowy weekend w "Dwójce"

10 lutego 2021 13:05:59 | autor: Justyna Madan
W weekend 30-31 stycznia młodzieży z Akademii Piłkarskiej UKS Dwójka nie brakowało sportowych emocji. Rywalizowali oni bowiem w MOSiR CUP 2021. W sobotę mecze rozegrał rocznik 2010 i młodsi, w niedzielę o gole walczył rocznik 2011.

MOSiR CUP 2021 (fot. UKS "Dwójka")

W sobotę, 30 stycznia odbył się MOSiR CUP 2021. Tego dnia rywalizowały ze sobą dzieciaki z rocznika 2010 i młodsi. Nie zabrakło wielkich sportowych emocji, pięknych akcji i wspaniałych bramek.

- Turnieje MOSiR CUP, które organizowałem wynikały z potrzeby ruchu oraz sytuacji, w której znajdujemy się obecnie. Chciałem żeby oprócz treningów dzieci miały możliwość chociaż trochę normalnego rozwoju sportowego i rywalizacji sportowej. Turnieje w naszym wykonaniu były bardzo udane, drużyny w ciągu tych rywalizacji plasowały się na 1, 2, 3 czy w Irzyk Cup w Warszawie na 7 miejscu . Z każdej potyczki staraliśmy się wyciągać wnioski i grać jak najlepiej. Turnieje MOSiR CUP to wspólna organizacja i pomoc dyrektora Arkadiusza Myszki razem z prezesem UKS Dwójka Marcinem Kieruczenko na czele - mówi główny organizator wydarzenia Kamil Korniluk.

Kolejność końcowa
1. Orleta Łuków I
2. Uks Dwójka Międzyrzec Podlaski I
3. Orlęta Radzyń
4. AP Top 54 Biała Podlaska
5. Huragan Międzyrzec Podlaski
6. Red Sielczyk
7. Orlęta Łuków II
8. UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski II

Nagrodzeni indywidualnie w UKS DWÓJKA
Najlepszy strzelec w UKS I : Aleksander Filipiuk
Najlepszy strzelec w UKS II : Daniel Pajdowski
Najlepszy zawodnik w UKS I : Filip Fitulski
Najlepszy zawodnik w UKS II : Marcel Parafiniuk
Najlepszy zawodnik całego turnieju Kacper Tutka

Na tym weekend w "Dwójce" się nie skończył. W niedzielę, 31 stycznia odbył się turniej rocznika 2011. - Drugi dzień zmagań turniejowych owocował w  wielkie emocje, były łzy radości i łzy po przegranych meczach ale na koniec gościł już tylko uśmiech na twarzach wszystkich zawodników - mówi Kamil Korniluk.

Nagrody otrzymała każda drużyna, a wszystko dzięki dyrektorowi MOSiR-u Międzyrzec Podlaski - panu Arkadiuszowi Myszce, radnemu Konradowi Karwowskiemu właścicielowi firmy Trans-Ice Kamilowi Ciokowi, firmie Wipasz oraz pizzerii Da Grasso. - Ponadto pragniemy podziękować dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2, panu Grzegorzowi Kowaczykowi za to, że wspiera nasze inicjatywy i udostępnia halę sportową na turnieje - dodaje Korniluk

Kolejność końcowa turnieju:
1. Orlęta Radzyń
2. AP Champion Biała Podlaska
3. UKS Dwójka I
4. Lutnia Piszczac
5. Orlęta Łuków
6. Orlik Lubartów
7. AP Top 54 Biała Podlaska
8. UKS Dwójka II

Najlepszy zawodnik drużyny UKS DWÓJKA I Rafał Samociuk
Najlepszy strzelec drużyny UKS DWÓJKA I Filip Fitulski
Najlepszy zawodnik drużyny UKS DWÓJKA II Maciej Serafinowicz
Najlepszy strzelec drużyny UKS DWÓJKA II Bartosz Pawluk
Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Karol Karwowski

- Cieszy nas to, że na nasze zaproszenie odpowiadają zaprzyjaźnione drużyny, które reprezentują bardzo wysoki poziom gry. UKS powstał z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieciaków z miasta Międzyrzec Podlaski. Organizacja turniejów daje dużo radości, uczy zasad fair play oraz jest najlepszym sposobem na sprawdzenie umiejętności zawodników – podsumowuje prezes Marcin Kieruczenko.

Kamil Korniluk to trener, który lubi wyzwania. Niedawno zabrał swoich zawodników na turniej Irzyk Cup w Warszawie. Tam rozgrywki odbyły się na pełnowymiarowym boisku pod balonem. Drużyna zajęła siódme miejsce, wyjazd był niesamowitą atrakcję, chociażby z tego względu, że na takim boisku zawodnicy UKS Dwójki grali po raz pierwszy.

 


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male