YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Spotkali sie w Kinie Sława

3 listopada 2016 10:58:36 | autor: redakcja
Uczniowie z pięciu powiatów wzięli udział w VIII Międzyszkolnym Przeglądzie Twórczości Artystycznej "Spotkajmy Się", który odbył się w Kinie "Sława".

VIII Międzyszkolny Przegląd Artystyczny "Spotkajmy się" (fot. UM Międzyrzec Podlaski)

W Przeglądzie uczestniczyli uczniowie ze szkół w Białej Podlaskiej, Łosicach, Zalutyniu, Kęble, Firleju, Włodawie, Radzyniu Podlaskim, Siedlcach i Międzyrzecu Podlaskim. Tańczyli, śpiewali i prezentowali umiejetności aktorskie. Wszystkie występy nagrodzono gromkimi brawami. W finale wystąpił zespół Luz Band z Radzynia Podlaskiego. Wszyscy wyśmienicie bawili się przy muzyce, śpiewając i tańcząc pod sceną i na scenie. Na zakończenie uczestnicy przeglądu otrzymali nagrody od Jolanty Modrzewskiej – dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim oraz Andrzeja Mironiuka - naczelnika wydziału oświaty w Urzędzie Miasta.

Iwona Byczyk z SOSW podkreśla, że dzięki takim występom uczniowie mogą rozwijać pewność siebie, pokonywać nieśmiałość oraz zwiększać poczucie własnej wartości. Jest to dla nich doskonała okazja, aby rozpoznać swoje preferencje i ukierunkować zainteresowania w dziedzinie sztuki oraz wzbogacić rozwój intelektualny, emocjonalny oraz społeczny. Przegląd daje młodzieży szansę odniesienia sukcesu.

Imprezę zorganizowali pracownicy międzyrzeckiego SOSW oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Zrozumieć ich świat” przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury.


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male