8.2°C

Srebrna sztafeta

17 grudnia 2015 11:11 | autor: redakcja/P. Karwowska
Srebrny medal gimnazjalistów z Trójki w pływaniu

Uczniowie Trójki zdobyli dwa srebrne medale w wojewódzkim finale Gimnazjady w pływaniu drużynowym i indywidualnym.

Zawody rozegrano 11 grudnia na krytej p ływalni OSIR w Zamościu. Dobrze zaprezentowali się w nich podopieczni P. Karwowskiej i J. Miko łajczuka z Gimnazjum nr 3.

W sztafecie 10 x 25 m stylem dowolnym reprezentacja Trójki zajęła drugie miejsce.

Sk ład sztafety: Kacper Bernat, Jakub Buziak, Norbert Gromadzki, Jan Szymoniuk, Jakub Siłuszyk, Jakub Topczewski, Konrad Sawczuk, Jakub Celiński, Jakub Ciok, Mikołaj Syryczyk, Paweł Kalinka.

W startach indywidualnych najlepiej zaprezentowa ł się Jakub Celiński, który zdobył srebrny medal na dystansie 50m stylem klasycznym. Niewiele do medalu zabrakło Oliwii Stefaniuk.

Medalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.