YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Międzyrzec Podlaski

Standardy obsługi inwestora

14 sierpnia 2020 12:13:56 | autor: Anna Ostapiuk
Gmina zdobędzie nowe doświadczenie w obsłudze inwestorów. Udział w projekcie zapewni modernizację procedur wpływających na zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnych samorządu.

Standardy obsługi inwestora w województwie lubelskim (fot. lubelskie.pl)

Gmina Międzyrzec Podlaski zakwalifikowała się do udziału w projekcie „Standardy obsługi inwestora w województwie lubelskim”, którego celem jest podniesienie jakości obsługi inwestora w urzędzie i zapoznanie się z nowymi trendami w zakresie podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej gminy.

Projekt realizowany jest przez Województwo Lubelskie i zakłada podniesienie jakości obsługi inwestora w jednostkach samorządu terytorialnego. Uczestnicy zostaną objęci kompleksowym programem szkoleniowo – doradczym w zakresie obsługi. W samorządach zostaną wdrożone lub zmodernizowane procedury współpracy z inwestorem oraz rozwiązania podnoszące atrakcyjność inwestycyjną jst.

W ramach projektu przeprowadzony zostanie audyt atrakcyjności inwestycyjnej gminy, który poprzedzi cykl szkoleń i doradztwa indywidualnego. Następnie zostanie opracowana kompleksowa oferta inwestycyjna obszaru gminy, a wdrożeniu ulegną procedury obsługi inwestora zgodne ze standardem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

__________________________
Źródło: UG Międzyrzec Podlaski

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male