11.0°C
gmina Międzyrzec Podlaski

Strażaccy mistrzowie

10 lutego 2011 16:32

Aż 63 zawodników z czternastu jednostek gminnej OSP wzięło udział w IV Mistrzostwach Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Międzyrzec Podlaski w tenisie stołowym.

W kategorii Szkół Podstawowych zwyciężył Wojtek Matejek z OSP Rogoźnica. Kolejne miejsca zajęli: 2. Dawid Hodun - OSP Rogoźnica; 3. Piotr Michaluk - OSP Strzakły; 4. Albert Oponowicz - MDP OSP Halasy.

W kategorii Gimnazjów najlepszy był Hubert Woliński z OSP Rzeczyca. Kolejne miejsca: 2. Krystian Szczęśniak - OSP Polskowola; 3. Darek Matejek - OSP Rogoźnica; 4. Karol Penkala - OSP Łuniew.

Zwycięzcą kategorii Open okazał się Bartłomiej Jaszczuk z OSP Rzeczyca. Kolejne miejsca zajęli: 2. Łukasz Bogucki - OSP Przychody; 3. Tomasz Sawczuk - OSP Bereza; 4. Przemysław Chodziński - OSP Kożuszki.

W klasyfikacji punktowej zwyciężyła OSP Rogoźnica (34 pkt.), przed OSP Rzeczyca (22 pkt.). Trzecim miejscem podzieliły się Halasy, Strzały i Przychody. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale i pamiątkowe dyplomy.

(19 grudnia 2011 16:52)