Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
-3°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

Strażacy zapraszają na stadion

19 kwietnia 2017 21:56 | autor: redakcja

23 kwietnia stadion miejski przy ul. Pszennej będzie areną Miejsko-Gminnych Ćwiczeń Sportowo-Pożarniczych. Ceremonię otwarcia zawodów zaplanowano na godz. 10. Pół godziny później rozpocznie się rywalizacja. Na imprezę zapraszają wójtowie gmin Międzyrzec i Drelów oraz burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego.

.

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (26 kwietnia 2017 13:28)
  Podpalacze z Kwasowki znowu wygrali...
  autor: gość

  (24 kwietnia 2017 23:31)
  ...
  DYSKWALIFIKACJA Halas, KTÓREJ NIE BYŁO!!!!! Halasy w ćwiczeniu bojowym, mimo sporej liczby sędziów, zachowali się niesportowo wzg. innych jednostek OSP i ich członków. Jak wszyscy wiemy Halasy wystartowały z nr.1. Sędziowie nadzorujący zawody mieli w tym roku butle z powietrzem, dzięki którym opróżniali węże z wody, wypychając ją do końca za linie mety. Mimo to, Halasy skorzystały z tego że byli jako pierwsi i utrudnili start pozostałym zawodnikom, spuszczając wodę na trójniku środkowym zaworem. Operator otwierał trójnik kilkakrotnie, na około 2/3 sek.!!! Powodowało to jeszcze większe nasiąknięcie murawy, mimo i tak złej pogody. W obecnej sytuacji, owa jednostka powinna zostać bezwzględnie zdyskwalifikowana z zawodów. Ale być może niektóre jednostki są specjalnie faworyzowane!!!!!!
  autor: xyz

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny