16.3°C

Strzelali tylko z karnych

2 kwietnia 2021 11:32 | autor: redakcja

W zaległym spotkania 21. kolejki IV ligi lubelskiej Huragan Międzyrzec zremisował ze Startem Krasnystaw 1:1.

Goście już w piątej minucie objęli prowadzenie. Najpierw Kryspin Florek przeciął podanie naszego obrońcy, a następnie został sfaulowany podczas szarży w polu karnym. Podyktowaną przez arbitra jedenastkę wykorzystał Dawid Sołdecki.

Podopieczni Damiana Panka wyrównali w 49 minucie. Po faulu na Oskarze Siwku, rzut karny wykorzystał Alan Olszewski. Huragan przeważał ale niewiele z tego wynikało, bo pod bramką przeciwnika nasi piłkarze byli bardzo nieskuteczni. Być może zabrakło Patryka Pakuły, który niestety już w 25 minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

Huragan zakończył pierwszą fazę rozgrywek na pozycji lidera I grupy IV ligi lubelskiej. Teraz międzyrzeczanie muszą poczekać, aż pozostałe zespoły nadrobią covidowe zaległości i LZPN podzieli zespoły na dwie grupy, z których jedna będzie walczyła o awans do III ligi, a druga broniła się przed spadkiem.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Start Krasnystaw 1:1 (0:1)
Bramki: A. Olszewski 49 (karny) – D. Sołdecki 5 (karny)
Huragan: Czarnecki – Weręgowski, Mirończuk, A. Olszewski, Grochowski (67’ Renkowski), Korgol, Panasiuk, H. Łukanowski, Radziszewski, Siwek (83’ Sz. Łukanowski), Pakuła (25’ Waniowski)