Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
13.5°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Stwórz międzypokoleniowy album ze wspomnieniami

11 stycznia 2023 23:39 | autor: Anna Ostapiuk

Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokiem zachęca do uwiecznienia wspomnień związanych z dziadkami oraz rodzicami w kadrach fotografii w ramach kolejnej już edycji konkursu "Babci i Dziadka opowieści szufladka".

Celem konkursu jest kształtowanie własnej tożsamości oraz pielęgnowanie wielopokoleniowych więzi rodzinnych wśród mieszkańców Gminy Międzyrzec Podlaski, w szczególności wśród dzieci i młodzieży, uwiecznienie wspomnień związanych z dziadkami oraz rodzicami w kadrach fotografii, zapobieganie przerwaniu przekazu międzypokoleniowego na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej wśród dzieci i młodzieży.

Zadaniem uczestników jest wypełnienie wspólnie z najstarszymi członkami rodziny gotowego szablonu albumu i dostarczenie go do siedziby GOK w terminie do 19 stycznia. Wręczenie nagród laureatom nastąpi 23 stycznia.

Szczegółowy regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa i gotowy do wypełnienia album dostępne są na stronie organizatora ⇒ GOK Międzyrzec Podlaski.

REKLAMA
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny