YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Święta włamywaczy

8 stycznia 2020 09:24:04 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego i jego o rok starszą znajomą. Postawiono im zarzuty dokonania szeregu włamań i kradzieży.

Do zdarzeń doszło na terenie powiatu bialskiego pod koniec grudnia i w sylwestrową noc. Nieznani sprawcy usiłowali włamać się do sklepów spożywczo-przemysłowych na terenie gminy Leśna Podlaska. Nie dokonali kradzieży, jednak straty powstałe w wyniku ich działań oszacowano na kwotę ponad 4 tys. zł. W sylwestrową noc złodzieje za swój cel obrali automaty wrzutowe w trzech samoobsługowych myjniach samochodowych na terenie Białej Podlaskiej. Udało im się ukraść ponad 300 zł.

Policjanci zajmujący się tymi sprawami ustalili personalia podejrzanych. Okazało się, że jest to 30-letni międzyrzeczanin oraz 31-letnia mieszkanka powiatu radzyńskiego. Oboje usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (12 stycznia 2020 21:46:38) Zaraz będą wchodzić do domów i kraść płyn do mycia naczyń bo kurqwa są niedojebami umysłowymi autor: gość
    (8 stycznia 2020 11:16:02) Kolejni czubki którym się we łbach przewraca!!! autor: hubert
    logo male