YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Świetne występy piłkarzy UKS „Dwójka”

13 września 2020 20:20:10 | autor: Tekst promocyjny
UKS „Dwójka” – Akademia Piłkarska to prężnie rozwijająca się szkółka piłkarska działająca przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim.

fot. UKS "Dwójka"

Już od ponad dwóch lat prowadzone są zajęcie sportowe na które uczęszczają dzieci z miasta Międzyrzec i okolicznych miejscowości. Szkolenie odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe. Każda grupa prowadzona jest przez wykwalifikowanego trenera z uprawnieniami. Prowadzone są również oddzielne treningi bramkarskie.

Trenerem najstarszej grupy i zarazem Prezesem Klubu jest Marcin Kieruczenko.

W obecnym sezonie młodzi adepci piłki nożnej z rocznika 2008 występują w rozgrywkach ligi wojewódzkiej Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Mają już za sobą rozegrane trzy mecze, w których to zdobyli 6 pkt wygrywając z takimi drużynami jak KS Lublinianka czy tez ostatnio OSIR Biłgoraj. Liga jest bardzo wymagająca ale jak widać nasi klubowi reprezentanci godnie reprezentują barwy naszego klubu. Ich ciężka praca na treningach i ogromne zaangażowanie daje efekty w potyczkach ligowych co bardzo cieszy, gdyż każda wygrana motywuje chłopaków do jeszcze większego wysiłku tak aby w każdym kolejnym spotkaniu zdobywać piłkarskie doświadczenie i podnosić swój poziom umiejętności. Rocznik 2009 występuje w lidze okręgowej BOZPN i po dwóch kolejkach zespół ma komplet punktów i zajmuje fotel lidera w swojej grupie. Warto też wspomnieć o bilansie bramkowym, który jest imponujący 17 bramek strzelonych i tylko dwie stracone. Tak dobre wyniki to efekt dobrego szkolenia, które oprócz zajęć w klubie połączone jest z lekcjami wychowania fizycznego, gdyż większość naszych zawodników i zawodniczek to uczniowie klas sportowych o profilu piłki nożnej.  Mamy nadzieję, że w dalszej części sezonu utrzymamy pasmo zwycięstw i sukcesów. Oczywiście pamiętamy o tym, że w sporcie są wygrani i przegrani ale w naszym przypadku każda porażka to lekcja, którą należy odrobić jak pracę domową. W końcu jesteśmy w gronie czołowych drużyn Lubelszczyzny w swojej kategorii wiekowej.

Nasz Klub reprezentują: Jóźwik B. (G), Pietruk J.(G), Antoniak K., Charczuk B., Charczuk K., Chilicki K., Chwedoruk J., Filipek H., Jeleszuk K., Jędrzejewicz N., Kałan D., Kociński K., Madejski W., Moczulski F., Mróz J., Ostapiuk M., Pajdowski M., Pietruk K., Staska I., Tomczyszyn K.,  Tymoszuk N., Węgrzyniak B., Zgorzałek K. - kapitan drużyny.

Zainteresowane osoby zapraszamy na zajęcia. Kontakt z trenerami poszczególnych grup treningowych dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.uks2ap.pl

Wszystkich informacji udzielamy również drogą elektroniczną: uks2ap@gmail.com

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male