Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
0.2°C
Kontakt
gmina Międzyrzec Podlaski

Szkoła w Kożuszkach z Certyfikatem Edukacyjnej Doskonałości

28 czerwca 2022 10:34 | autor: Anna Ostapiuk
Dyrektor PSP w Kożuszkach Zenon Domański odebrał wyróżnienie "Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości" (fot. PSP w Kożuszkach, FB)

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kożuszkach znalazła się w gronie dziesięciu szkół w Polsce, które uzyskały Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości przyznany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Wyróżnienie w dniu 27 czerwca odebrał w Wejherowie dyrektor placówki Zenon Domański.

Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości przyznany został w 11. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw "Samorządowy Lider Edukacji". Wyróżnienie otrzymują szkoły i placówki oświatowe, dla których organami prowadzącymi są jednostki certyfikowane w programie, a które wyróżniają się najwyższą jakością edukacji, nowoczesnym modelem zarządzania oraz znaczącymi sukcesami w kształceniu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Certyfikatem uhonorowano grono dziesięciu najlepszych szkół i placówek oświatowych spośród wszystkich placówek działających w certyfikowanych gminach, powiatach i województwach.

REKLAMA

Warto podkreślić, że w programie oceniono kilka tysięcy szkół z ponad stu jednostek samorządu terytorialnego na terenie Polski.

Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

    «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

    Copyright 2020 © Międzyrzec.info
    Lokalny portal informacyjny