YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Szlachetna Paczka czeka na darczyńców

25 listopada 2015 19:39:04 | autor: redakcja/Bartłomiej Pawłowicz
Od 21 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl darczyńcy mogą wybrać rodzinę z rejonu Międzyrzeca Podlaskiego i przygotować dla niej konkretną pomoc.

- Marzymy o tym, aby w Polsce nie było podziału na biednych i bogatych. Chcemy, by ludzie pomagali sobie nawzajem. Walczymy o etos przedsiębiorczości w naszym kraju. Tylko tyle, albo aż tyle. W czasie kampanii SZLACHETNEJ PACZKI wciąż powtarzamy hasło Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. W praktyce ma to wyglądać tak, że wszyscy sobie radzą w życiu, a kiedy ktoś ma kryzys, to inni mu pomagają i potem wszyscy znowu sobie dają radę. W takim społeczeństwie nie będzie podziałów na tych, którzy sobie radzą w życiu, i na tych, którzy sobie nie radzą. Znika problem biedy, a na pierwszym planie jest sztuka uczenia się radzenia sobie w życiu – mówi ks. Jacek Stryczek.

Tylko w zeszłym roku SZLACHETNA PACZKA podarowała impuls do zmiany życia 19580 rodzinom w potrzebie i zjednoczyła niemal 1000000 Polaków!

15 lat mądrej pomocy. Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI już dzisiaj, wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i odkryj idealny dla siebie sposób na pomaganie:

- Zrób paczkę i pomóż rodzinie w potrzebie! Odszukaj Rejon Międzyrzec Podlaski i okolice!

- Pomóż dziecku z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI pokonać szkolne porażki

- Zrób dobry uczynek na Święta, wpłać na Paczkę

- Skuś się na Filantropię dla Wymagających i wspieraj Paczkę regularnie

- Nowa propozycja dla firm - zostań Inwestorem Społecznym i wspieraj Paczkę lokalnie

Rejon Międzyrzec Podlaski i okolice działa już trzeci rok. Liderem jest s. Dariela. W tym roku mamy 14 wolontariuszy: dobrych i szlachetnych ludzi, których rozpiera energia mądrego pomagania. Od 21 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl darczyńcy mogą wybrać rodzinę i przygotować dla niej konkretną pomoc. Gratulujemy tym, którzy jako pierwsi dołączyli do SZLACHETNEJ PACZKI – poprzez swoją decyzję wyboru rodziny. Do zobaczenia w naszym Paczkowym Magazynie – Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. 3 Maja 40/42 w Międzyrzecu Podlaskim.

12 i 13 grudnia FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI – weekend cudów, w trakcie którego zjednoczy się kilkaset tysięcy Polaków - darczyńców, wolontariuszy, rodzin w potrzebie. Wspaniałej atmosfery będzie można doświadczyć, odwiedzając Magazyny SZLACHETNEJ PACZKI w 620 rejonach w Polsce.

Bartłomiej Pawłowicz

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (1 grudnia 2015 00:43:08) NIE SZTUKA jest być organizatorem, ale ważne jest byc darczyńca! Zamiast dyskusji dajcie szmal na zakupy XEHchwalicie sie tym, co daja inni... autor: gość
    (1 grudnia 2015 00:42:16) NIE SZTUKA jest być organizatorem, ale ważne jest byc darczyńca! Zamiast dyskusji dajcie szmal na zakupychwalicie sie tym, co daja inni... autor: gość
    logo male