YouTube Facebook fotogalerie
reklama
gmina Drelów

Szóstka dziękuje za głosy

4 lipca 2016 22:27:12 | autor: Małgorzata Grudzińska/redakcja
Szkoła Podstawowa w Szóstce zajęła trzecie miejsce w konkursie "Kolorowe boiska", zdobywając w internetowym plebiscycie blisko 14 tys. głosów.

Szkoła Podstawowa w Szóstce wzięła udział w X edycji konkursu „Kolorowe Boiska… czyli szkolna pierwsza liga”, którego organizatorem była Śnieżka SA. Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Nagrodą główną było wielofunkcyjne boisko sportowe.

Tegoroczne zadanie konkursowe polegało na stworzeniu krótkiego filmiku promującego placówkę i ukazującego to, z czego społeczność szkolna jest szczególnie dumna.

W konkursie wzięły udział aż 142 szkoły z całej Polski. W wyniku internetowego głosowania do Finału zakwalifikowało się 20 szkół z największą ilością głosów, w tym Szkoła Podstawowa w Szóstce z wynikiem 13 969 głosów. Spośród tych placówek Komisja Konkursowa wybrała zwycięskie filmiki. Jury przyznało szkole w Szóstce 3 miejsce, doceniając barwną scenografię, ciekawy utwór muzyczny oraz spójność piosenki z obrazem.

Zdobycie trzeciego miejsca to ogromny sukces tak małej szkoły. Cieszymy się, że nasz filmik zdobył prawie czternaście tysięcy głosów. To dla nas okazja do dumy, że został on zauważony i doceniony przez Komisję Konkursową. Dziękujemy wszystkim tym, którzy głosowali na naszą szkołę oraz przyczynili się do powstania i rozpowszechniania filmiku – mówi Małgorzata Celińska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Szóstce.

Warto zwrócić uwagę na cenne nagrody, które trafią do placówki dzięki zdobyciu trzeciego miejsca: telewizor marki Samsung, pakiet materiałów szkoleniowych, komplet sprzętu sportowego (w tym piłki i bramki), stół do piłkarzyków, zestaw dla nauczyciela WF oraz zestaw farb Śnieżka.

Oprócz nagród rzeczowych, po udziale w konkursie pozostaną pozytywne wspomnienia, ponieważ praca nad filmikiem stała się okazją do wspólnej, dobrej zabawy nauczycieli i uczniów, integrowała naszą społeczność oraz dała satysfakcję i radość ze wspólnego udziału w takim przedsięwzięciu.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (5 lipca 2016 22:01:54) Brawo! Brawo jako jedyna szkoła w woj. lubelskim zakwalifikowała się do finału i wygrała. autor: mieszkaniec
    logo male