YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Szpital dostanie łóżka

14 kwietnia 2016 17:11:12 | autor: redakcja
Caritas Diecezji Siedleckiej przekaże do Szpitala Powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim 30 łóżek rehabilitacyjnych z materacami.

W minionym tygodniu międzyrzecki szpital wizytowali starosta Mariusz Filipiuk oraz wicestarosta Janusz Skólimowski. Obejrzeli m.in. pomieszczenia, w których będzie się mieścił nowy oddział rehabilitacji.

Łóżka pochodzą z miejscowości Tafers w Szwajcarii. Caritas pozyskał je dzięki współpracy z Fundacją Kawalerów Maltańskich „Hilfe und Beistand”.

Tymczasem w międzyrzeckim szpitalu trwają prace wykończeniowe w nowym oddziale wczesnej rehabilitacji kardiologicznej i neurologicznej. Zaadoptowano do tych celów około 900 mkw. nad oddziałami chirurgii i ginekologii. Inwestycję sfinansowano z pieniędzy wygospodarowanych przez szpital oraz z budżetu starostwa. Dołożyły się także samorządy Drelowa oraz miasta i gminy Międzyrzec.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (14 kwietnia 2016 21:46:52) ??? "gościu" z 20:48:01 - dlaczego???coś pominąłem???o czymś zapomniałem???Uświadom szarego człowieczka!!!YF autor: olo
  (14 kwietnia 2016 20:48:01) olo, nie idź tą drogą. autor: gość
  (14 kwietnia 2016 19:27:05) Lepszy rydz niż nic! QWERTY dobrze prawisz, ale dobrze też że Caritas Diecezji Siedleckiej przypomniał sobie o Międzyrzecu Podlaskim bo jak dotąd to tylko "znienawidzony" przez kler WOŚP wspomagała nasz miejscowy szpital, używki to używki aby w stanie odpowiadającym parametrom technicznym, może się kler ocknął, może i z ich strony będzie jakaś "dobra zmiana" autor: olo
  (14 kwietnia 2016 18:23:03) Znowu jakiś sprzęt z demobilu? autor: QWERTY
  logo male