YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Taneczne popołudnie z Art Ovo

14 lutego 2020 08:52:25 | autor: Redakcja / A. Jakubiuk
W sobotę, 8 lutego, grupy taneczne Art Ovo czyli Klub TT Art Ovo, MC Banda i Pozytywka dały pokaz swoich umiejętności na miejskiej scenie. Było dużo emocji i świetnej zabawy.

Taneczne popołudnie z Art Ovo, pokaz umiejętność klubu TT Art Ovo, MC Banda i Pozytywka (fot. arch. Art Ovo)

Dzieci z Pozytywki, początkujące tancerki i tancerz, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem, zaprezentowały choreografie do dziecięcych piosenek. MC Banda, grupa dziewczyn tańczących hip hop new style, przedstawiła pełne energii choreografie do muzyki współczesnej. Klub TT Art Ovo zaprezentował program złożony z tańców standardowych i latynoamerykańskich. W przygotowaniu programu każdej z grup pomagały instruktorki Anna Jakubiuk i Bernadetta Ładniak. Oklaskom i zachwytom widowni nie było końca.

- Starsze grupy z Klubu zaprezentowały program złożony z tańców standardowych i latynoamerykańskich, a najmłodsi adepci tańca zatańczyli walca angielskiego, czaczę i polkę - mówi Anna Jakubiuk.

To już 4 lata istnienia Klubu TT Art Ovo. Co roku grupa powiększa się o nowych tancerzy.  MC Banda istnieje od stycznia 2019 i tańczy hip hop new style. Na pokazie młode tancerki zaprezentowały pełne energii choreografie do popularnej muzyki współczesnej.

Pozytywka to grupa dzieci w wieku  3-5 lat, które dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką i tańcem. - Stawiają pierwsze taneczne kroczki w prostych choreografiach do dziecięcych piosenek i takie właśnie zaprezentowały na dużej scenie - dodaje Anna Jakubiuk. - Młodzież i dzieci pokazały swoje talenty i mimo niewątpliwej lekkiej tremy, wypadły świetnie.
 


Taneczne popołudnie z Art Ovo


 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    logo male