YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Targi dla młodzieży i bezrobotnych

17 września 2015 14:15:48 | autor: redakcja
Już po raz szósty w Międzyrzecu Podlaskim odbędą się Targi Edukacji i Pracy. To dobra okazja dla osób szukających pracy oraz zastanawiających się nad wyborem szkoły.

Impreza odbędzie się 25 września (piątek), w godz. 10–14, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta (ul. Pocztowa 8). Organizatorami są: Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Międzyrzecu Podlaskim oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej.

Organizatorzy zachęcają do udziału w spotkaniu:

Zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz młodzież szkolną. Będzie możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół wyższych i ponadgimnazjalnych. Obecni będą przedstawiciele instytucji rynku pracy i lokalni pracodawcy, z którymi będzie można nawiązać bezpośredni kontakt przy stanowiskach wystawienniczych.”

Pracodawcy, którzy są zainteresowani prezentacją swojej oferty, mogą kontaktować się z Katarzyną Mieńko z MCK w Międzyrzecu Podlaskim (tel. 83 371 38 15).

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (17 września 2015 19:23:24) spostrzegawczosc w cenie Na tym portalu nieścisłości wiele i ciągle. ..DNB autor: iki
    (17 września 2015 14:29:09) Kiedy? Wg plakatu 25 a wg treści artykułu 26 Cytuję: "Impreza odbędzie się 26 września (piątek), w godz. 10–14, ...". Chcę zauważyć, ze 26 września to wg naszego kalendarza przypada w tym roku w sobotę a nie w piątek. Warto aby redaktor artykułu przeczytał co napisał nim go zatwierdził. autor: Uważny
    logo male