YouTube Facebook fotogalerie
reklama

Tragedia na przejeździe

5 listopada 2019 19:33:14 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Do tragicznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w Styrzyńcu. W Zderzeniu lokomotywy z samochodem osobowym zginął 25-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (4 listopada) około godz. 20.40 na przejeździe kolejowym w miejscowości Styrzyniec. Z wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf omijając opuszczone półzapory wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę.

W wyniku zderzenia 25-latek poniósł śmierć na miejscu. W chwili wypadku maszynista był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku policjanci ustalają pod nadzorem Prokuratury.

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (6 listopada 2019 08:01:23) Niewątpliwa tragedia, również dla maszynisty. Ale jakim trzeba być durniem, żeby ominąć zapory i wjechać po pociąg. Poza udaną próbą samobójczą nie widzę wyjaśnienia. autor: gość
    (5 listopada 2019 21:39:30) Marcin Z gminy Drelów a nie Międzyrzeca nie spoczywa w pokoju autor: Sre
    (5 listopada 2019 21:20:50) opuszczone rogatki... rogatki opuszczone, kierowca wjechał..., słabsze jednostki eliminują się same... autor: kolejarz
    logo male