YouTube Facebook fotogalerie
reklama
Region

Tragiczny piątek na drogach powiatu bialskiego

1 sierpnia 2020 12:26:06 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
Dwie osoby zginęły w wypadkach, do których doszło w miejscowości Horbów Kolonia oraz w Polatyczach.

Do pierwszego wypadku doszło około godziny 17 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Horbów Kolonia. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym. Za kierownicą audi siedziała 19-letnia mieszkanka gminy Tuczna. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Drugim pojazdem kierował 63-letni obywatel Białorusi. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godz. 21.30 w miejscowości Polatycze. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 32-letni mieszkaniec gminy Terespol, na ostrym luku drogi zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (3 sierpnia 2020 22:35:04) "hubert", czytaj ze zrozumieniem: "W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu" i ty piszesz żeby nauczyła się jeździć, ciebie chyba poje....ło, naucz się czytać a potem pisz komentarz!Wyrazy współczucia dla bliskich :( autor: gość
    (3 sierpnia 2020 20:01:34) Niech się gówniara nauczy jezdzić to będzie mniej wypadków. autor: hubert
    (1 sierpnia 2020 18:12:07) Wypadek Ale miazga z auta autor: Gość
    logo male