Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania. Klikając "Zgadzam się" wyrażasz zgodę na "Politykę Prywatności" i używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ogłoszenia
19.0°C
Kontakt
miasto Międzyrzec Podlaski

"Trójka" ma nową dyrektor

31 sierpnia 2023 13:56 | autor: redakcja

Zespół Placówek Oświatowych nr 3 nowy rok szkolny rozpocznie z nową dyrektor. Jolantę Wolanin zastąpi Ewa Włodarczyk.

Jolanta Wolanin została dyrektor ZPO nr 3 w maju 2016 roku, po wygraniu konkursu na to stanowisko. Wcześniej pracowała w bialskich gimnazjach, pełniąc tam stanowiska wicedyrektora i dyrektora. W lipcu tego roku, na trzy lata przed końcem kadencji, niespodziewanie zrezygnowała z kierowania "Trójką", tłumacząc to "powodami osobistymi". Nie jest przy tym tajemnicą, że osiągnęła już wiek emerytalny.

Aby obsadzić zwolnione stanowisko ogłoszono konkurs, na który wpłynęła tylko jedna oferta - od dotychczasowej wicedyrektor szkoły Ewy Włodarczyk. Komisja konkursowa zaakceptowała tę kandydaturę. Nowa dyrektor stanowisko oficjalnie obejmie 1 września i będzie kierować ZPO nr 3 przez 5-letnią kadencję.

Ewa Włodarczyk jest nauczycielem dyplomowanym edukacji wczesnoszkolnej z 31-letnim stażem. Pracę zawodową rozpoczęła 1 września 1991 roku w Szkole Podstawowej nr 2. W 2006 roku otrzymała akt nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego. We wrześniu 2016 roku rozpoczęła pracę w "Trójce" i została wicedyrektorem tej szkoły.

Ukończyła Studium Nauczycielskie w Białej Podlaskiej oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie nauczania początkowego w Wyższej Szkole Rolniczo–Pedagogicznej w Siedlcach. Ma także ukończone studia podyplomowe: z terapii pedagogicznej z elementami logopedii oraz oligofrenopedagogiki (edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną).

Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (4 września 2023 05:20)
  Chyba się zakochałem?
  autor: gość

  (3 września 2023 22:51)
  Doświadczenia z zarzadzaniu placówką, personelem nie dostrzegam... no ale powodzenia
  autor: gość

  (3 września 2023 12:14)
  Mógłbyś pojść 'na nauczyciela', nauczyłbyś się pisać.
  autor: P

  (1 września 2023 12:29)
  No, wykształcona i na dodatek ładna kobieta. Gorzej z pozostałą kadrą, bo to jak w życiu żadnych efektów , to idzie się na nauczyciela , albo do policji.
  autor: gość

  reklama | ogłoszenia | regulamin | kontakt | wersja desktop

  «Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and NRK»

  Copyright 2020 © Międzyrzec.info
  Lokalny portal informacyjny