YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Trójka z tytułem Wiarygodnej Szkoły

27 stycznia 2015 10:36:25 | autor: Redakcja
W grudniu 2014 r. Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim została wyróżniona w Ogólnopolskim Programie Wiarygodna Szkoła za rok 2013/2014.

Wyróżnienie to szkoła otrzymała ze względu (w ocenie Kapituły Programu) na osiągnięcie wysokich standardów edukacyjnych, ciekawą bazę oraz zapewnianie dzieciom bezpieczeństwa w szkole. Podstawowym kryterium było uzyskanie przez szkołę wysokiego miejsca wśród wszystkich Szkół Podstawowych w całym powiecie w oparciu o wyniki podsumowujące Sprawdzian Szóstoklasistów, opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Celem programu Wiarygodna Szkoła jest wyróżnianie najlepszych szkół w Polsce, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki. Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom.

W zamierzeniu organizatorów programu uzyskanie przez ZPO 3 certyfikatu ma być drogowskazem dla rodziców i uczniów podczas wyboru szkoły.

Portfolio wszystkich wyróżnionych szkół można zobaczyć na stronie internetowej programu: www.wiarygodna-szkola.pl w zakładce "Wiarygodne Szkoły" a także na Facebooku wpisując hasło: "Wiarygodna Szkoła".

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
 • captcha
 • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
  (1 lutego 2015 18:11:16) Trojka wygrała w Hajnówce 2:3 co to był za mecz. autor: gość
  (31 stycznia 2015 14:41:08) Czy za tą "wiarygodność" jest jakaś opłata roczna. autor: gość
  (30 stycznia 2015 13:37:00) A to ciekawe… a wyniki najlepsze ma jedynka, natomiast trojka jest na końcu? i te tytuły i certyfikaty….nic nie znaczą, bo gdyby to było od MEN, chociaż;) Każdy może ogłosić taki niby konkurs np. najlepsza szkoła w cerowaniu skarpetek... autor: gość
  (30 stycznia 2015 11:31:35) Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 tytuł Wiarygodnej Szkoły otrzymał już w październiku 2014 r. autor: gość
  logo male