YouTube Facebook fotogalerie
reklama
miasto Międzyrzec Podlaski

Trzech kierowców zatrzymanych

22 września 2020 09:19:49 | autor: redakcja/KMP Biała Podlaska
W ostatnich dniach policjanci z międzyrzeckiego komisariatu uniemożliwili dalszą jazdę trzem kierowcom. Mieli ku temu powody.

19 września na ulicy 3 Maja policyjny patrol zatrzymał 54-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Audi A6. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Ponadto posiadał aktualny zakaz sądowy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia na ulicy Warszawskiej policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Siedlec, który kierował samochodem osobowym marki Ford w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 0,9 promila alkoholu w organizmie.

21 września na ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego policyjny patrol zatrzymał 34-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Volvo. Mężczyzna miał w organizmie 0,7 promila alkoholu i nie był to jedyny powód, dla którego nie powinien siadać za kierownicę. Jak się okazało, miał też aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Postępowanie w tych sprawach prowadzi Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim.

REKLAMA
reklama

 
Podobne wiadomości:
Dodaj swój komentarz:
  • captcha
  • Komentarze zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe lub niecenzuralne zostaną usunięte
    (22 września 2020 15:03:26) Świadek A o czołowym zderzeniu pijanego motocyklisty z samochodem skręcającym w ul. Łukowską dnia 21 września na ul. Lubelskiej około godziny 8:00 nic nie napiszecie? Czyżby Policja nie odnotowała tego wypadku? Kierowca motocyklista ledwo utrzymywał równowagę na motocyklu (był bardzo pijany), a jak udało mu się złapać równowagę to poszedł jak strzała na zakręcie koło Play w samochód czekający na możliwość skrętu w łukowską. Mam nadzieję że nie udało mu się uciec i poniesie konsekwencje bo stwarzał zagrożenie dla wszystkich. autor: Świadek
    logo male